Cankaya University Main
 
 
     
 
Mezunlarımız
  Nerelerde çalışıyorlar?
  Kariyer Haritası
  Videolarla Mezun Görüşleri
  Mezunlarımızla Röportajlar

Değerli Mezunlarımız,

Sizler Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunları olarak şu anda bulunduğunuz yerlerde bir bakıma bölümümüzü de temsil ediyorsunuz. Kiminiz devlet kurumlarında, kiminiz özel sektörde çalışıyor, kiminiz ise kendi işinizi kurmuş bulunuyorsunuz, bir kısmınız da Endüstri Mühendisliği ile ilgisi olmayan bir konuda çalışıyor, hayatınızı kazanıyorsunuz. Hepinize içten başarı dileklerimizi gönderiyoruz.

Gün geçtikçe sayısı artan siz sevgili mezunlarımızla bağlarımızı ve iletişimimizi sürekli kılmak; iş, üniversite ve bölümümüzdeki çeşitli etkinlik ve fırsatları sizlerle paylaşabilmek için bir mezun eposta listesi oluşturduk. Siz de bu listeye katılmak isterseniz, bağlantıyı kullanarak gerekli bilgileri doldurabilirsiniz.

Bilim ve Teknoloji her gün gelişmeye ve değişmeye devam etmektedir. Dünün dersleri belki de bugün yeterli değildir. Belki de şu anda eğitimini hiç vermediğimiz yeni ürünler, yeni uygulamalar ve teknolojiler ile karşılaşmak mümkün. Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü olarak bunları izlemeye ve programlarımızı uyumlu hale getirmeye çalışıyoruz. Sizlerin de görüş ve önerilerinize ihtiyacımız var. Gözlemlerinizi, deneyimlerinizi, karşılaştığınız sorunları, bunlar için çözüm önerilerinizi bizlere iletmenizi bekliyoruz.

Buradaki öğrencilik sürenizde kazandığınız bilgi ve birikimlerle hayata atıldınız. Belki çalıştığınız yerlerde bunlar işinize yaradı, belki de başka konularda daha başka bilgilere ihtiyaç duydunuz. Keşke şunu da öğrenseydim, öğretselerdi dediğiniz anlar olmuş olabilir. Bazen de şu ders için ne kadar yordular bizi hiç bir işimize yaramadı dediniz. İşte bu duygularınızı, düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Bizler ilgili alanlardaki gelişmeleri ve teknolojiyi takip etmeye çalışıyoruz ama sizlerden gelecek önerilerden ve görüşlerden de yararlanmayı istiyoruz. Katkılarınız için şimdiden teşekkür eder, başarı ve mutluluklar dileriz.

Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü
Mezunlar/Paydaşlarla İletişim Komitesi

 

 
 
© Her hakkı Ç.U. Endüstri Mühendisliği Bölümü'ne aittir.
Çankaya Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Bölümü
Yukarıyurtçu Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi, No:4, 06790, Etimesgut, Ankara
Son Güncellenme Tarihi: 08.03.2018
Telefon: (312) 233 1360 · Faks: (312) 233 1026
Eposta: