Cankaya University Main
 
 
     
 
Öğrencilerimiz
Lisans Öğrencileri
  Öğretim Programı
  Önkoşul Tabloları
  Zorunlu Dersler
  Seçmeli Dersler
  Servis Dersleri
  Stajlar
  Çift Anadal ve Yandal
  İntibak Programları
  Karşılaştırma Tabloları
Yüksek Lisans Öğrencileri
  Öğretim Programı
  Ders Tanımları
Akademik Takvim
Duyurular
Derslerin İnternet Sayfaları
Endüstri Mühendisliği Topluluğu
Şeref Sözü
Dilekçeler/Formlar

iec    Endüstri Mühendisliği Topluluğu

1998 yılında kurulan Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu üniversitenin ilk öğrenci topluluğudur. Topluluğun temel amacı Türkiye'de farklı üniversitelerdeki endüstri mühendisliği öğrencileri arasında koordinasyonu sağlamak, geleceğin endüstri mühendislerinin üniversite hayatlarında kendilerini geliştirmesinde yardımcı olmak, başta endüstri mühendisliği öğrencileri ve akademik kadrosuna yönelik olmak üzere sosyal ve eğitsel etkinlikler düzenlemektir.

Topluluğun, (1) Sosyal İşler, (2) Teknik Gezi, (3) Seminer ve Konferans grupları olmak üzere üç ana grubu bulunmaktadır. Topluluk, faaliyetlerine her güz döneminde geleneksel brunch etkinliğiyle giriş yaparak, bölümümüze yeni başlayan birinci sınıf öğrencilerimize okulumuzu tanıtmakta ve bölüm öğretim elemanlarıyla tanışmalarına yardımcı olmaktadır. Akademik yıl boyunca en az iki teknik gezi, üç sosyal aktivite ve eğitim seminerleri organize etmektedir. Bu etkinlikleri organize ederken öğrencilerimiz keyifli bir sosyal ortamda kendilerini geliştirme ve iş hayatındaki ekip çalışmalarına hazırlanma şansını bulmaktadırlar. Tüm bölüm öğrencilerimizi topluluğumuza aktif olarak destek vermeye davet ediyoruz.

Topluluğun akademik danışmanı ve başkanı ile ilgili bilgileri, iletişim için eposta adresini, sosyal medya bağlantılarını ve yapılan etkinliklerin özetini aşağıda bulabilirsiniz.

 

Akademik Danışman
Doç. Dr. M. Alp ERTEM
 
Topluluk Başkanı
Özge Deniz ATAY
 
İletişim:
     
emk.cankaya emkcankaya cankayaie
     

Etkinlik Arşivi

 

 
 
© Her hakkı Ç.U. Endüstri Mühendisliği Bölümü'ne aittir.
Çankaya Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Bölümü
Yukarıyurtçu Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi, No:4, 06790, Etimesgut, Ankara
Son Güncellenme Tarihi: 26.03.2018
Telefon: (312) 233 1360 · Faks: (312) 233 1026
Eposta: